top of page

nás

Klimat Expert - spoločnosť, ktorá poskytuje služby
predaj a montáž klimatizácií na Slovensku. Spoločnosť ponúka široký sortiment klimatizácií od vedúcich výrobcov, ako sú Sinclair, Coope Hunter, Vivax a ďalších.
Okrem predaja klimatizácií poskytuje Klimat Expert služby z projektovania, montáže, nastavenia a technickej údržby systémov klimatizácie vzduchu. Spoločnosť má vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí sú schopní vykonávať akékoľvek práce s inštaláciou a údržbou klimatizácií.
Klimat Expert tiež ponúka poradenstvo pri výbere klimatizácie, ktorá najlepšie vyhovuje konkrétnemu priestoru, zohľadňujúc jeho veľkosť, konštrukciu, množstvo nábytku a ďalšie faktory. Spoločnosť zaručuje kvalitu svojich služieb a produktov a poskytuje záručné a záručné a pozáručné údržby svojich systémov klimatizácie.
Vďaka mnohoročnému skúsenostiam a vysokému kvalitu služieb sa Klimat Expert stal lídrom v oblasti predaja a inštalácie klimatizácií na Slovensku.

Montáž klimatizácií

Najčastejšie kladené otázky

 • Robíte aj predprípravu klimatizácie?
  Áno, robíme.
 • Je v cene klimatizácie zahrnutá aj montáž?
  Áno. V cene ktorú Vám ponúkneme bude zahrnutá cena klimatizácie s montážou.
 • Je potrebná obhliadka miesta montáže?
  Áno, je potrebná pre presnejšie vypracovanie cenovej ponuky, stanovenie špecifických požiadaviek a následný ľahší priebeh montáže.
 • Robíte servis klimatizácií?
  Áno, robíme aj servis klimatizácií. Cenu Vám ponúkneme podľa typu servisu
bottom of page